Tesettür tunik modelleri nelerdir?

tesettür tunik modelleri, tesettür giyim tunik modelleri

Kombin kelimesi dilimize kombinasyondan türemiş olarak karşımıza çıkan bir kelime olmakla birlikte kıyafetlerimizi farklı şekillerde ve özelliklerde bir bütün ve güzel bir anlam ortaya koyması manasında kullanılır. Tesettür giyiminde kombin yapmak oldukça kolaydır çünkü oldukça çok çeşidi bulunan tesettür giyim de kullanılmak üzere tunikleri tercih edebilir ve akşam şıklığını yakalayabilirsiniz.tesettür tunik modelleri, tesettür giyim tunik modelleri

Detaylar önemlidir

Tesettür tunik ile nereye ve nasıl gideceğiniz sorunsalı oldukça önemlidir. Çünkü yerine göre ve nasılına göre giyinmeniz gerekecektir. Rahatlığınıza ya da ciddiyetinize göre karar verip kombin yapmanız sizi daha kendinizden emin ve özgüvenli bir şıklık içerisinde göreceklerdir. Her parçanın renklerinin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Öncelikle tunik rengini seçip daha sonra şalınızın rengini seçebilirsiniz. Örneğin kırmızı bir tunik giyerseniz şalınızın rengini farklı seçmeli veya küpelerinizin kırmızı olması için uğramamalısınız.  Ornijal bir kombin istiyor iseniz mümkün olduğunca farklı renkler de kombin yapmayı öğrenmeniz gerekmektedir.

Vücut tipine göre kombin yapmak

Tesettür tunik kombinlemesi yaparken vücut tipinizi de göz ardı etmemeniz gerekir. Hafif kumaştan üretilen kalın ve sade olmayan ürünleri tercih ederek yaz aylarında hava almak kolaylaşır.

İnce belli bayanlar yüksek bel pantolon giyip üzerlerine tunik giyebilir ve kendilerini olduklarından daha ince belli gösterebilirler.  Son zamanların en moda parçası olan yüksek belli pantolonlar olduğunu da hatırlamalısınız.

Uzun boylu bayanlar da geniş ilerleyen tunikleri tercih edebilirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*