Schwarzkopf Taft

schwarzkopf ürünleri, schwarzkopf bakım ürünleri, schwarzkopf taft ürünleri

Swarzkopf’ un senelerdir saç şekillendirmede en çok kullanılan ürün serisi Scwarzkopf taft yepyeni ürünlerinde yeni teknlojisini ve eski kalitesini bir araya getirmiş olarak daha da artan seçenekleri ile saç şekillendirmede favori ürününüz olmaya devam ediyor.

Arzunuza göre farklı ürünler

Saçlarımızdaki çeşitliliği ürünlerine de yansıtan Scwarzkopf, saç şekillendirme ürünlerinde köpük, jel, jöle, sprey, wax gibi sizin kullanım tercihinize göre farklı ürünler sunuyor. Kıvırcık saç garantili extra güçlü tutuş köpüğü, uzun süren tutuş garanti eden maximum tutuş köpüğü ve jeli, saçlarınızda kaşmir hissi oluşturan cashmire saç sprey ve köpüğü, saçlarınızı onarma özelliğine sahip güçlü saç spreyi, doğal bir görünüm için esnek dalgalar spreyi ve köpüğü ise Scwarzkopf taft’ın ürünlerinden yalnızca birkaçı.schwarzkopf ürünleri, schwarzkopf bakım ürünleri, schwarzkopf taft ürünleri

Taft ile güçlü ve sağlıklı saçlar

Taft ürünleri saç şekillendirme sonuçlarının dayanması ve güçlü tutuş üzerine odaklanan ürünler olmakla birlikte saçınız için en iyi bakımı sağlayan, kimyasal hasarı minimuma indiren özel içeriklere sahip şekilde üretilmiştir. Doğal görünümü olabildiğince koruma özelliklerinin yanında saçınıza ister parlaklık ister matlık kazandıracak farklı ürünlerle tarzınızı ortaya koymanızı sağlamaktadır. Saçlarınızı yumuşaklığı ve sağlık yapıtaşlarını kaybetmeden dilediğiniz modeli gün boyu hatta gün aşırı korumanızı sağlayan taft ürünleriyle  ister iri ve doğal dalgalar ister minik bukleler ve hacimli kıvırcık saçlar elde edebilirsiniz.

Ürünleri kuru saçınızı şekillendirirken avucunuzun içerisine bir miktar alıp direkt uygulamanız, kalıcılık için yeterli olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*