Schwarzkopf Şampuan

schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Şampuanlar saç bakım ürünleri arasında en çok kullanılan üründür. Schwarzkopf şampuan ile kırılmaya yatkın olan ince ve dökülen saçlarınızı güçlendirerek, temizleyerek ve besleyici özelliği sayesinde saçlarınıza bakım yapar. Saçlardaki hareketi artırarak canlılık kazandırır. Hoş kokusu ile sizleri mest eder. Diğer dökülme karşıtı, kepek önleyici şampuanlar gibi kötü kokusu yoktur. Ph değerinin doğallığı sayesinde cilde bir zararı olmadan ve hatta saç derisini yumuşatarak canlılık katarak temizler ve dökülmelere, kepeklere ve kirlere bir son verir. Baş derisindeki kan dolaşım hızını daha da hızlandırarak saç köklerinin güçlenmesine olanak sağlar. Böylece daha çok kanın gelmesine ve saç köklerinin beslenmesine neden olur.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

İçeriğinde keratin bulunması

 Keratin proteini, hücrelerinin korunmasını sağlayarak, saçın daha hızlı uzamasını sağlar. Keratin saçlarımızı oluşturan en önemli etken maddedir. Bu yüzden keratinin varlığı oldukça önem arz eder. Yıpranmış ve oldukça kötü gözüken saçlara da keratin bakım yaparak daha iyi bir görünüm kazanmalarını sağlayarak tedavi eder. Böylece saçlar daha sağlıklı görünerek parlaklık, hacim ve ışıltı kazanır.

Şampuan kullanımı

Schwarzkopf şampuan saç derinize hafifçe masaj yaparak, derinizi ovalayarak sürmeniz sayesinde şampuanın içeriğindeki keratini almanız daha çabuk olur ve sizde duşta hoş bir rahatlama imkânı bulmuş olursunuz. Saç köklerinizin de ihtiyacı olan besinleri alması ile saçlarınız daha hızlı uzar, bu sayede saçlarınız ışıltı kazanır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*