Schwarzkopf 3d Mension Boya

schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Erkeklere özel saç çözümleri sunan Schwarzkopf, erkek saçlarının farklı tonları ve saç tipi özellikleri düşünülerek yaratılmış olan Schwarzkopf 3d mension boya ile karşınızda. Özel renk açıcı sistemi ile erkeklerin tüm ihtyiaçları düşünülerek hazırlanan boya mükemmel bir saç dengesi ve nötralizasyonu sağlarken, grilerde başarılı kapama sağlar.

3 özel ihtiyaca 3 özel çözüm

Erkeklere saç rengini değiştirme ürünlerinden oluşan 3’lü set, boya haricinde komple bir saç rengi değişimi isteyen erkeklerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmuş oluyor. Renk değiştirme kiti Schwarzkopf 3d mension boya, oksidan ve aplikatörden oluşurken erkeklere 3 mucize kolaylık sağlıyor:schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

  • Erkeklere özel renklerde doğal görünen sonuçlar
  • Özel yıkama seti ile uygulama
  • Yalnızca 5 dakika gibi kısa bir bekleme süresi

Renk seçenekleri ve özellikleri

Mension boya renkleri sizlere doğal bir görünüm kazandırırken, bunu en kolay ve hızlı şekilde yapar, kolay kırçıllaştırma yöntemi ile ihtiyaç duyduğunuz noktalardaki beyazları kapatıp renkleri kırar.

Erkeklerin en sık tercih ettiği renkler düşünülerek oluşturulan renk katalogunda zevkinize ve tarzınıza uygun 6 farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Antrasit, grafit, krom renkleri daha gri tonlarına yakın olmakta ve beyazları harmanlamak isteyenlerin tercihi olmakla birlikte, koyu ahşap, toprak ve çöl kumu renkleri sarı ve kahve tonlarına daha yakındır. Antrasit ve koyu ahşap kendi türünde en koyu tonlar olmakla birlikte hepsi doğal görünümlü renklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*