Popo Estetiği Nedir?

popo estetiği, popo estetiği nasıl yapılır, popo estetiği yapımı

Vücut şekillendirme estetiklerinden en çok tercih edilen tasarımlardan birisi olan popo estetiği, doğal görünüm sağlar. Popo hacmi, boyutları ve görselliği hastanın istediği şekilde düzenlenir. Popo estetiğinde yuvarlak ve dolgun bir popoya ulaşmak için profesyonel bir işlem yapılır. Popo estetiği kalçayı veya popoyu büyütme estetiği olarak değil, dolgun ve güzel bir şekil vermek amacı ile tercih edilmektedir. Geniş kalçası olanlar veya girintili çıkıntılı veya basenli kalça yapısına sahip olanlar bu ameliyatla istediği görselliğe sahip olabilir. Popo kısmı zayıf ve istediği çekicilikte olmayanlar için de popo estetiği ameliyatları yapılabilmektedir.popo estetiği, popo estetiği nasıl yapılır, popo estetiği yapımı

Popo Estetiği nasıl yapılır?

Kilo alıp verme, doğum sonrası, yaş veya genetik etkenlere bağlı olarak popo şeklinde sarkmalar ve düzensiz genişlemeler olur. Popo estetiği ile sık ve fit bir vücuda sahip olmak mümkün. Popo estetiği aynı zamanda popo kaldırma, popo germe ve popo düzeltme operasyonları olarak ifade edilebilir. Bunun için kişiye bağlı farklı teknikler uygulanabilir. Dikişle popo kaldırma tekniği kullanılan estetik bir yöntemdir. Ancak kullanım ömrü diğerlerine göre daha kısadır. 3 ay gibi bir sürede ameliyat etkisini kaybedebilir. Bu yüzden çok fazla tercih edilmez. Silikon popo estetiği popo kısmına silikon protezlerin yerleştirildiği estetik operasyon şeklidir. Ameliyat 2-3 saat sürer, iyileşme sürecinde hijyene dikkat etmek son derece önemlidir. Popo kısmına oturma ve eylemler bir süre sıkıntılı yaşanır.

Yağ Enjeksiyonu İle Popo Şekillendirme

Günümüzde en çok tercih edilen popo estetiği tekniklerinden birisidir. Doğal yollarla ve hastanın kendisinden alınan yağlarla yapıldığı için kolay ve kullanım ömrü uzundur. Ameliyat sonrası iyileşme süreci de oldukça kolaydır. Tüm popo estetiği operasyonlarında hastaya genel anestezi uygulanır ve hasta herhangi bir ağrı acı hissetmez.

Dolguyla Popo Büyütme

Popo estetiğinde yanlış bir müdahaleye uğramamak için doktor seçimi son derece önemlidir. Tam teşekküllü kliniklerde uzman estetik cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Dolguyla popo estetiği de en gelişmiş popo kaldırma tekniklerinden birisi olarak, hastanın beklenti ve vücut şekline bağlı olarak uygulanabilecek bir yöntemdir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*