Penis Boyunu Büyütme Yöntemleri

Penis boyunu büyütme, penisi büyütme, penis nasıl büyütülür

Hemen hemen her ergen bireyin aklındaki sorulardan bir tanesi penisimi nasıl büyütürüm sorusudur. Cinsel hayatına tam anlamıyla başlamaya hazır hale gelen ergen erkekler penisleri ile ön planda olmak isterler. Haliyle bu isteğin karşılanabilmesi için de penis boyunun büyük olması ve penisin olabildiğince kalın olması gerekmektedir. Penisinizin boyunun kısa olduğunu düşünüyorsanız öncelikle standart penis boyu ne kadardır bunu öğrenin. Eğer yaşadığınız ülkenin ortalama penis büyüklüğüne göre sizinkinin boyutu yakın ise çok dert etmeyin. Ancak standart ölçünün bayağı bir altında penis boyunuz var ise mutlaka penis büyütme yöntemlerine başvurun. Penis boyunu büyütme, penisi büyütme, penis nasıl büyütülür

Mastürbasyonun penis büyütmeye etkisi

Mastürbasyon yaptığınız zaman penisin etrafını saran kasları uyarmış olursunuz. Bu uyarılar sonucunda boşalma ve cinsel haz yaşayacağınız gibi aynı zamanda ergenken ve henüz çocukken penisiniz ile oynamaya başlarsanız bir miktar penis gelişimi de sağlayabilirsiniz. Özellikle çocukken penis ile oynanması bu kasların daha faal olmasını ve büyümeye etki edilmesini sağlar. Düzenli olarak mastürbasyon yaparak penis boyunuzu 1-2 santim kadar büyütebilirsiniz.

Penis büyütme pompaları

Penis büyütme pompası adı verilen ürünleri satın alarak deneyebilirsiniz. Birçok firma penis pompalarının penis büyümesinde etkili olduğunu savunmaktadır. Bu pompaların çalışma mantığı penise olabildiğince fazla kan çekilmesini sağlamasıdır. Ne kadar fazla kan penise çekilir ise o kadar kas uyarıldığını ve böylece büyüme elde edildiğini savunan birçok farklı marka mevcuttur. Kullananların bazı faydasını görürken bazıları değişiklik olmadığını söylemektedir.

Penis büyütme ameliyatı

Özellikle biraz şişman olan erkeklerin penisleri yağ takası nedeniyle iç kısımda kalmaktadır. Yapılan ameliyatlar ile içe çekili olan penis kökü biraz dışarı alınarak penisin dışarı çıkması sağlanır. Aslında penis boyunu büyütme değil de penisin konumunu değiştirerek kullanılabilir kısmını açığa çıkarma işlemidir yapılan ameliyatlar.

Büyütücü krem ve haplar

Piyasada reklamı oldukça fazla yapılan büyütücü krem ve haplar bulunmaktadır. Bu ürünleri üreten firmaların savunduğu şey de ürünlerinin düzenli kullanıldıklarında büyümeyi sağlayacağıdır. Büyütücü krem ve hap kullananların da ikiye ayrıldığı ve bir kısmının fayda görüp diğer kısmın görmediğini internette biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*