Paslanmaz Otomatik Kağıt Havlu Makineleri

paslanmaz kağıt havlu makinesi, kağıt havlu makinesi kullanım alanları, kağıt havlu makineleri nerelerde kullanılır

304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahip kağıt havlu makinesi hijyenik ortam oluşturulmak istenen her yerde kullanıma uygundur. Okul, otel, bar, pansiyon, kreş, fabrika, şirket ve daha birçok yerde kullanmaya uygundur. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretildiğinden herhangi bir şekilde görünümünden ödün vermeden uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir üründür. Dayanıksız malzemeden üretilen diğer kağıt havlu makinelerine göre daha dayanıklı oluşu ve şık tasarımı ile daha geniş kullanım alanına sahiptir.paslanmaz kağıt havlu makinesi, kağıt havlu makinesi kullanım alanları, kağıt havlu makineleri nerelerde kullanılır

9 voltluk adaptör ile ya da pil ile çalışabilen paslanmaz çelikten üretilen kağıt havlu makinesi elektrik olmasa dahi çalışmaya devam etmekte ve hijyen sağlamaktadır. Ön panelinde bulunan sensörü ile belirlenen uzunlukta kağıt havlu çıkaran kağıt havlu makinesi gerekenin dışındaki kağıt havlu rulosu ile temas gerektirmediğinden tam hijyen sağlamaktadır. Mat ve parlak olarak iki farklı şekilde üretilen paslanmaz çelik gövdeli kağıt havlu makinesi kullanılacağı alana göre seçilme olanağı sunmaktadır.

Paslanmaz çelik gövdeli kâğıt havlu makinesinde 21 santimetre uzunluğunda rulo kâğıt havlular kullanılmaktadır. Hijyen için yeterli büyüklük olan bu boydaki kâğıt havlu rulolarının çabuk tükenmemesi için sensör belirli uzunlukta kağıt havlu çıkarmaktadır. Yeteri kadarından fazla kağıt havlu kullanımı hem maddi hem manevi kayıplar yaşatmaktadır. Biten ruloların yerine kağıt havlu satın alınması maddi kayıplar ve bu kağıtların üretimi için tüketilen kaynaklar da manevi kaynakları oluşturmaktadır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*