Orta Yüz Germe Ücretleri

orta yüz germe ameliyatı, orta yüz germe operasyonu ücreti, orta yüz germe işlemi

Orta yüz germe ameliyatı, orta yüz derisinde oluşabilen kırışıklığın ve sarkıklığın giderildiği, derialtı dokusu ile birlikte gevşekliğin de giderildiği ameliyata denir. Dolgun elmacık kemiği bölgesi, güzellik, gençlik ve tazelik ifade eder ve o kişiye ilgi çekici bir güzellik verir. Bebeklerin yüzündeki güzelliği veren dolgun yanaklardır. İleri ki yaşlarda bu yağı içerisin de tutan yapılar incelir ve yağın aşağı tarafa kaymasıyla elmacık kemiği üstündeki dolgunluk gitmeye ve sarkan kısımlar ise burun kenarlarında toplanmaya başlar. Bu problemi çözen yüz germe ameliyatları, bizlerin de uyguladığımız çift tabaka derin plan, operasyonlarıdır. Eğer birey, yüz germe ameliyatı yapılacak kadar ileri yaşta değil ve yüz derisinde buruşma yok ise bu durumda yalnız, tarif ettiğiniz bölgeye bir ameliyat yapılır ve bu operasyona orta yüz germe ameliyatları denir.orta yüz germe ameliyatı, orta yüz germe operasyonu ücreti, orta yüz germe işlemi

İki çeşittir;

Bu ameliyat iki çeşittir. Yüzeysel orta yüz germe ameliyatı ve alt göz kapağı kirpik hizasında cilt kesesi ile gerçekleştirilir. Bu bölgeden aşağıya tarafa ilerlenir ve yanak yağı, kemiğe bağlandığı yerlerden eski yerine yükseltilerek bölgeye sabitlenir. Ağızın iç tarafından ve saç içinden yapılan iki adet kesi ile gerçekleştirilir. Yapılan bu yöntemle elmacık kemiği üstündeki yumuşak dokular yukarıya çekilir ve şakak bölgesindeki kasın üst tarafına sabitlenir.

Riskler neler?

Orta yüz germe riski yok denecek kadar azdır. Dokuyu asmak için kullanılan dikişlerin gevşeme ve açılma gibi istemediğimiz durumlar çıkabilir. Ameliyat bölgesinden geçen sinirlerde hasar olursa his kaybı ve geçici kas fonksiyon kayıpları görülebilir. Saç içinden yapılan kesiler de, geçici olarak saç dökülmesi olabilir fakat dökülen saçlar tekrardan çıkacaktır. Orta yüz germe riski yaşı fazla olan kişilerde risklidir. Bu ameliyat yirmili, otuzlu yaş grubundaki hastalara hitap eder. Fakat deri altı yağ dokusu özellikle de, yanak yağı düşüklüğü belli olmaya başlar ve düzelmesi için de, orta yüz bölgesindeki yumuşak dokuların üst tarafa çekilmesi şeklinde olur. Peki, orta yüz germe fiyatları hakkında neler söylenebilir?

Değişkenlik gösteriyor;

Orta yüz germe fiyatları, yapılacak yüz germe tipine boyun bölgesine müdahale yapılıp veya yapılmayacağına, göz kapağı, gibi ek yapılan ameliyatlarla kombine edilip edilmeyeceğine göre değişmektedir. Bu yüz germe fiyatları sabit olmamakla birlikte hastadan hastaya değişkenlik gösterebilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*