Kerastase Oleo Curl

kerastase oleo ürünleri, kerastase saç bakım ürünü, kerastase marka saç bakım ürünleri

Saçlarımız bizim için çok önemlidir. Dış görünüşümüz de etki gösteren en önemli etkenlerdendir. Kimse dolgun olmayan , kepekli , yağlı saçları olsun istemez. Bu yüzden saç bakımı için çıkan ürünlerden satın almaktadırlar. Bu ürünlerden biri de kerastase oleo curldür. Bu ürün saçlarına baştan aşağı etki ederek mükemmel bir bakım sağlar. Saçlarınızın yumuşamasına da yardımcı olur. Saçlarınızda oluşan buklelere etki ederek daha rahat şekil vermenizi sağlarkerastase oleo ürünleri, kerastase saç bakım ürünü, kerastase marka saç bakım ürünleri

Peki oleo curlün özellikleri nelerdir

Saçınızın ihtiyacı olan bütün besinleri sağlar. Saçınızda oluşan elektriklenmeleri önler ve kabarmalara karşı etki gösterir. Şekil almakta güçlük çektiğiniz saçlarınıza etki eder ve bakım sağlar. Kıvırcık ve dalgalı olan saçlarınıza bakım yapar ve eski formunu korumasını sağlar. Kıvırcık saçlarınız için özel olarak üretilmiştir.

İçerisinde neler bulunmaktadır

Polikuaterniyum-10 sayesinde saçlarınız ağırlaşmadan bakım görür. Gliserin sayesinde de saçlarınız derinlemesine nemlenir. İçerisinde ki özel lipidler saçlarınızın kurumasına karşı gelir. Nutri huile ile de saçlarınızda ki buklelerin daha yoğun olmasını daha belirgin olmasını sağlar.

Saçımıza nasıl uygulamalıyız

Aldığınız kerastase oleo curlü uygulamak çok kolaydır. Nemli saçlarınıza masaj yaparak uygulamalısınız. Köpürterek bütün saçınıza uygulayın. Saçlarınızı durulamadan önce 3 – 4 dakika bekleyin ve sonra iyice durulayınız. Eğer gerek duyuyorsanız bir daha uygulayın. Bu kolay işlemler sonrasında daha dolgun , etkili saçlara sahip olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*