Kerastase Densifique Homme

kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Fransızcadan çevirince homme adam manasına geliyor. Kerastase parisin densifuque serisinde erkeklere özel ürettiği şampuan ve diğer saç bakım ürünlerinin toplandığı seri.  Densifique serisi ince ve dökülen saçlara çözüm için çıkarılmış zaten. Saçında dökülme hacimsizlik ve ince görüntü oluşan erkekler için çok iyi bir saç bakım serisi.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Koleksiyonun içeriği hakkında;

Densifique homme serisinin içerisinde temizleme, canlandırma ve şekil verme olarak 3 kategori bulunuyor. Temizleme kategorisindeki kerastase densifique homme şampuan ürünü saçı temizlerken aynı zamanda saça yoğunluk ve hacim kazandırıyor. Saçta zamanla oluşan dayanıksızlaşma ve dökülmeye içeriği ile çözüm sunuyor. Saçı güçlendirir saç kökünü tutan deri hücrelerini onarıp besleyerek saç dökülmesini önler ve uzayan saçın kalınlaşıp yoğun görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Normal şampuan kullanır gibi saça bir miktar dökülür ve saça masaj yaparak uygulanır. Daha sonra saçta hiç şampuan kalmayana kadar durulanır. Canlandırma kategorisinde ise 2 ayrı ürün gösteriliyor. Bunlardan densifique homme serum saç köklerini içerisindeki aparat yardımı ile sürülen saçı besleyrn ve kökleri kuvvetlendiren bir ürün. Serumun saçlar üzerindr bir çok etkisi bulunuyor. Saç köklerini besler ve yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. Günlük streslerden dolayı oluşan baş ağrılarını ve saçdaki ağırlaşmayı tedabi eder. Saçların gençleşmesini ve köklerin genç birer hücre kapasitesiyle çalışmasını sağlar. İçindeki aparat yardımı ile 2-3 doz kadar saçın köklerine sıkılır daha sonra tarak yardımı ile saç derisinde yayılır. Parmaklar ile masaj yaparak serumun iyice dağılması sağlanır. Herhangi bir durulama işlemi gerekmez. Bir kaç ay kullanma ile saç doğal ve hacimli olur. Canlandırmadaki bir diğer üründe kerastase densifique homme intensive treatment. Bu üründe serum gibi saç köklerine sürükerek kullanılır. Belirli sürelerle kullandıkça saçda etkilerinin arttığı belirtilmiş. İlk kullanımda saça hacim ve dolgunluk verir. Daha sonraki kullanmalarda saç dökülmesini azaltır ve saç çıkmasına yardımcı olur. İçeriğindeki stemoxidin sayesinde saç kökleri onarılır ve saç hücreleri canlandırılır. Kulanılan polimerler ve komplex glikankarda saçı besleyici özellikler gösterir. Son olarak şekillendirme kategorisindeki densifique homme wax ürünü saçın kolay şekil alması ve verilen şekilde durması için yapılmıştır. Saçta rahatsız edici etki bırakmaz ve saçın kolay kirlenmesinide engeller.

Sonuç gayet başarılı;

Bu ürünleri kullanmış olan erkeklerin çoğunluğu sonuçlarından memnun olduklarını yorumlarda belirtmişler. Zaten ürünlerin tanıtımında 100-200 kişilik erkekler üzerinde deneyerek etkileri açıklanmış. Kullananlar bir yan etki görmezler elbette ancak etkili bir sonuç alamayanlarda bulunmakta.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*