Kayra Tesettür Giyim Online Mağazası

Kayra giyim, kayra tesettür giyim, Kayra tesettür giyim online mağazası

Kayra giyimKayra giyim, kayra tesettür giyim, Kayra tesettür giyim online mağazası, 1982 yılında kurulmuş bir firmadır. Firma 1992’de giyim üzerine çalışmaya başlamış ve pardösü, kaban ve manto gibi dış giyim eşyalarının üretimini yapmaya başlamıştır. Bu sayede büyümeye başlayan marka Türkiye’de yavaş yavaş adını duyurmaya başlamıştır. Zamanla büyüyen ve seçkin bir marka olan Kayra giyim, günümüzde tesettür giyim konusunda çok tercih edilen markalardan biridir. Kayra’nın yurt içinde mağazaları ve satış noktaları bulunmaktayken yurt dışında da birçok satış noktası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firma yurt dışında birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır. Kayra tesettür giyim, yurt içi ve yurt dışı satış noktaları dışında internet üzerinden online alışveriş yapma imkânı da sunmaktadır. Online mağazanın özelliklerinden ve online mağazada neler satıldığından bahsedelim:

Online Alışveriş İle Kayra Tesettür Giyimleri Almak Artık Çok Kolay

Kayra giyimKayra giyim online mağazasına Facebook aracılığıyla bağlanma imkânı bulunmaktadır. Yani siteden alışveriş yapmak için illaki siteye üye olmak gerekmiyor. Ürünler kategorisine tıkladığımızda sitede satılan ürünleri görebiliyoruz. Bu ürünler şunlardır: Elbiseler, etekler, ceketler, tunikler, trenchler, pardösüler, takımlar, feraceler, şal-aksesuar, büyük beden kıyafetler, bluz-gömlek, ayakkabılar, pantolonlar, kaban ve mantolar online mağazada müşterilerin beğenisine sunulan ürünlerdir. Kayra tesettür giyim online mağazasında ürünler kategorisinin yanında outlet kategorisi bulunmaktadır. Bu kategoride de yine yukarıda adı geçen ürünleri daha uygun fiyata bulmak mümkündür.

Yine bu online mağazada özel koleksiyon kategorisi bulunmaktadır. Bu kategoride de Kayra’nın kendi kreasyonu sergilenmektedir. Online mağazada yeni ürünler kategorisi de bulunmaktadır. Bu kategori de Kayra’nın web sitesini sürekli kullanan müşteriler için faydalıdır. Bunların yanı sıra sitede bir de lookbook kategorisi bulunmaktadır. Bu kategoride de modellerin üstünde görülen kıyafetleri model üzerinde inceleyerek satın alma imkânı vardır. Sitede yukarıda bahsedilenlerden de anlaşılacağı üzere her ayrıntı düşünülmüştür. Tabii bunların dışında ana sayfanın altında kullanıcı işlemleri ve bilgi kategorileri bulunmaktadır. Bu kategorilerde de siteye üye olanların bilgi güncellemesi ya da şifre hatırlatması gibi faydalı sekmeler bulunmaktadır. Bilgi kategorisinde ise siparişlerle ilgili ya da sık sorulan sorularla ilgili bilgi almak mümkündür. Ayrıca Kayra ile ilgili bilgi almak için de satış noktaları olsun, kurumsal bilgileri olsun vb. ile ilgili sekmeleri tıklamak gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*