Kapalı Kadınların Elbise Seçiminde Olmazsa Olmazları

kapalı kadın elbise seçimi, tesettürlü kadın elbise seçimi, kapalı kadınların elbise seçimi yapması

Tesettürlü bayanların kıyafet seçimi yaparken dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan bir tanesi vücut ölçülerine göre giyinmeleridir. İster kilolu ister zayıf olun,bu olumsuz yönlerinizi bir kaç sihirli yöntem ile halledebilirsiniz. Yine  aynı şekilde boyunuzun kısa veya uzun olması da bu konuda etkilidir. Zayıf ve uzun görünmek isteyen pek çok kadının tercihi önü kısa arkası uzun tesettür eteklerdir. Doğru kombin ile oluşturduğunuz etek şıklığınıza şıklık katacaktır.  En şık ve en tarz model olarak söyleyebileceğimiz büzgülü etekler,kadınları daha da zayıf göstermektedir. Ve tabi ki de tesettürlü bayanların olmazsa olmaz rengi siyah kıyafetlerdir.kapalı kadın elbise seçimi, tesettürlü kadın elbise seçimi, kapalı kadınların elbise seçimi yapması

1.Tesettür Giyimin En Önemli Kısmı Olan Şalllar

Her tesettürlü bayanın dolabında siyah şal mutlaka bulunur. Gündüz ya da gece fark etmez bir çok kıyafet ile kombinle ye bileceğiniz sizi ne örteyim derdinden kurtaracak bir modeldir. Bu noktada tesettür  siyah şal olarak ipek şal kullanabilirsiniz. Eğer ipek şal kullanırsanız farkınızı ortaya koyabilirsiniz ve daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

2.Tesettürlü Kadınların Bir Vazgeçilmezidir Ferace Modelleri

Bir çok yere giderken kullanabileceğiniz tesettürlü kadınların elbise seçimlerinden en olmazsa olmazı ferace dir. Kurtarıcı olan bu model bir çok tesettürlü bayan tarafından tercih edilir. Yaz mevsiminde de kış mevsimin de sıkça kullanılan bu ferace kombinler de de  güzel bir uyum yaratacaktır. Ferace seçimlerinizi yaparken güzel seçimler yapmalısınız. Rüküş,kalitesiz ve fazla aksesuarlı ferace modeller son dönemlerde fazlaca ortaya çıkmaktadır. Tercihlerinizi daha sade ürünlerden yana kullanırsanız  kombinleriniz daha ilgi çekici olacaktır. Yaz aylarında tercih etmek isteyeceğiniz feracelerde daha açık renkte ve polyester kumaş olmamasını tercih etmelisiniz.

3.Her Kadın Şık Bir Elbise Giymeyi Sever

Tesettürlü bayanlar bir tane yazlık bir tane de kışlık elbise dolaplarında bulundururlar ise yine günlük yaşamlarında kurtarıcı niteliğinde olabilir. Dolabınızda bulunduracağınız elbise modelleri oldukça sade modeller olmalıdır. Çünkü üzerinize giyeceğiniz ferace gibi ürünler ile de kombininiz oldukça şık olacaktır.  Tercihleriniz bu yönde yaparsanız oldukça şık olabilirsiniz.

4.Siyahın Asilliği İle Tesettür Tunikler Karşınızda

Uzun yıllardır kullanılan tesettür  tunik elbiseler , gömlek elbiseler her sezon olduğu gibi bu sezonda çok sık kullanılan modeller arasındadır.  Bir çok renk ve desende bulunan değişik modellerinin de dolabınızda bulunması gibi ilk bulunacak renk yine siyah dır. Çünkü en çok tercih edilen renk siyah ve en çok tercih edilen desen ise sade modellerdir.

Her Şey Ayakkabı İle Biter Diyenlere…

Her kadının dolabında bulundurması gereken ürünlerden  bir tanesi de siyah topuklu ayakkabıdır. Tesettürlü kadınların da tercihi olan topuklu ayakkabılar bir çok kıyafet ile güzel bir kombin oluşturacaktır.  İster günlük yaşamınızda isterseniz de gece bir yere giderken kıyafetlerinizle kolaylıkla kombinleyeceğiniz ürünler arasında yer alır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*