Kairos Nedir ve Nasıl Para Kazandırır?

Kairos nedir, Kairos ile para kazanma, Kairos nasıl para kazandırır

Kairos Teknoloji Limited İngiltere’de 2014 yılında kurulan uluslararası bir firmadır. İsviçreli büyük şirketlerin talebiyle güvenlik ihtiyaçlarının maksimize edilmesi düşüncesiyle kurulmuştur. Müşteri şirketlerin verilerini kendi sunucusunda şifrelenmiş bir şekilde saklamak ve bu şifrelerin anahtar kodlarını tüm dünyadaki eşlerinin bilgisayarlarına dağıtmaktır. Burada amaç, hizmet verdikleri dünya çapında müşterilerini siber saldırılardan maksimum güvenlik seviyesinde korumaktır. Yani bilgiler tek bir kaynakta depolanmaktan ziyade dünyanın dört bir yandaki Kairos partnerlerinin boş hard disklerinde toplanır ve bu hizmet karşılığında Kairos partnerlerine günlük kira bedeli ödemektedir. Yani hem bilgilerinizi koruyacaksınız hemze kira bedeli alacaksınız. Kurucusu olan Micheal Viera ‘anın Uluslararası İş Ağı sayesinde, Yönetici ve Liderleriyle birlikte Kairos Planet Technologies 8 Ay içinde 30.000 İş Ortağı Kazandırılmıştır. Şuan itibarı ile 80.000 ortağı barındırmaktadır. Micheal Veiera bi de, le mans 24 saat yarışlarında önemli bir reklam mecrası olarak Saab Motorsport 2015 Silver Stone sezon açılış yarışını birincilikle bitiren Kairos Planet yarış takımı için, çok etkili reklam oluşturmuştur. Kairos hizmetinden yararlanmak için bizler için çeşitli yatırım olanakları sunmuştur.Kairos  nedir, Kairos ile para kazanma, Kairos nasıl para kazandırır

Kairos Paketleri

  • Kairos müşterileri için çeşitli paket avantajları ortaya çıkarmıştır. Bu Kairos paketleri 4 tanedir.
  • Standart paket: Bilgisayarınızda gerekli olan boş alan 10 GB olmalıdır. Bilgisayarı günlük açık tutma süresi 10 saat olmalıdır. Bunun sonucunda günlük kazancınız 0,86 dolar, aylık kazanç 26 dolar yıllık kazanç ise 312 dolardır. Bu paketten yararlanmak istiyorsanız 125 dolar ödeme yapmanız gerekmektir.
  • Gümüş paket: Bilgisayarınızda gerekli boş alan 70 GB olmalıdır. Standart pakete oranla biraz daha fazla kazandıran gümüş paket için 597 dolar ödeme yapmanız gerekmektedir.
  • Altın paket ise diğerlerine göre bir miktar daha fazla kazandıran fakat son paket olan platin paketten daha az kazandıran bir seçenektir. Bu seçeneğin günlük kazancı 10,8 dolar olup yıllık kazancı ise 3942 dolardır. Eğer bu pakete sahip olmak istiyorsanız 1577 dolar ödeme yapmanız gerekmektedir.
  • Son ve en çok kazandıran Platin pakete gelecek olursak: Bilgisayarınızda gerekli olan boş alan 320 GB olmalıdır. Bu paketin günlük kazancı 19 dolar, aylık kazancı 578 dolar yıllık kazancı ise 6942 dolardır. Bu çok kazandıran pakete sahip olmak istiyorsanız 2777 dolar ödeme yapmak zorundasınız

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*