İddaa Sitelerine Para Yatırma Yolları

iddaa sitelerine para yatırma, iddaa sitesine nasıl para yatırılır, yabancı iddaa sitelerine para yatırma

İddaa ile ilgili bilgi verdiğimiz yazı serimin yeni bir yazısı ile yeniden birlikteyiz. Umuyoruz ki daha önce paylaştığımız yazılarımız işinize yaramıştır. Bugün ele alacağımız konu iddaa sitelerine nasıl para yatırabileceği olacak. Yazımızı okuyarak siz de iddaa sitelerine para yatırma yolları nelerdir öğrenebilirsiniz. Hadi yazımıza geçelim.iddaa sitelerine para yatırma, iddaa sitesine nasıl para yatırılır, yabancı iddaa sitelerine para yatırma

İddaa siteleri biliyorsunuz ki iki gruba ayrılmaktadır. İddaa sitelerini yerli ve yabancı olmak üzere ikiye ayırabiliriz. Yerli iddaa sitelerine para yatırmak istiyorsanız üyesi olduğunuz veya olacağını siteye banka kartınız, kredi kartınız veya havale/eft yöntemlerinden bir tanesi ile para yatırabilirsiniz. İş yabancı iddaa sitelerine geldiğinde birçok oyuncunun kafası karışır ve buralara nasıl para yatırabileceğini düşünmeye başlar. Aslında bu durum hiç de kafa karıştırıcı olacak bir şey değildir. Çünkü aynı yerli iddaa sitelerinde olduğu gibi yabancı iddaa sitelerine de kredi kartı, banka kartı ve havale/eft ile para yatırılabilmektedir. Bu yöntemlerin yanı sıra ukash kart, ecopayz vb. gibi yöntemler ile de yabancı iddaa sitelerine para yatırmak mümkündür.

Ön ödemeli kartlara para aktardıktan sonra iddaa oynamak istediğiniz yabancı sitelere para yüklemek için bu kartlarınızı kullanabilirsiniz. Hem böylece banka ve kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan yabancı iddaa sitelerine para yüklemiş olursunuz. Ortaya çıkabilecek herhangi bir güvenlik açığı sonucunda kredi ve banka kartı bilgileriniz kimsenin eline geçmemiş olur.

Bazı yerli ve yabancı iddaa siteleri faturalı mobil hat kullanan oyunculara bu hatları üzerinden mobil ödeme yapma imkanı da sunmaktadır. Ancak bizce bu ödeme yöntemini sadece güvenilir olarak nitelendirdiğimiz sitelerde kullanmanız en güvenlisidir. Çünkü her bir siteye güven olmaz ve ay sonu geldiğinde telefon hattı faturanızda hoş olmayan tutarlar görebilirsiniz. Siz her zaman her şeye karşı temkinli davranın ve güvenilirliğinden emin olmadığınız sitelerde iddaa da oynamayın, mobil ödeme yöntemi de kullanmayın.

Bets10, rivolo, superbahis, betin gibi yabancı iddaa sitelerinde güvenle iddaa oynayabilirsiniz. Bu siteler lisanslıdır ve oyuncularına karşı herhangi bir güvenlik sorunu oluşturmazlar. Keyifli oyunlar dileriz..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*