Growtopia Nedir?

growtopia nedir, growtopia ne demek, growtopia nasıl oynanır

Growtopia sandbox bir video oyun türüdür. Sunucu ile çalışır. Oyun içerisinde oyuncuların mesajlaşabildiği, arkadaş ekleyebildiği, takas yapabildiği, birbirleri ile savaşabildiği ve dünyalara kurabildiği bir oyundur. Oyunumuz ilk olarak 2012 yılının Kasım ayında Android üzerinden piyasaya çıktı. Daha sonra İos, MAC OS, Nintendo Switch, Play Station 4, XBOX One ve Microsoft Windows üzerinden geliştirilerek kullanıcılara sunuldu. Ubisoft oyun şirketi 2017 28 Şubat’ta oyunu satın aldığını ve bundan sonra kendileri geliştireceğini söyledi. Oyuna boş bir dünya ve envanter ile başlıyoruz. Toprak kazma ile başlayan maceramız efsanevi itemlere kadar sürüyor. Daha hızlı gelişmek istiyorsanız zaten ticaret yapıp diğer oyuncularla iletişim halinde olmalısınız.growtopia nedir, growtopia ne demek, growtopia nasıl oynanır

GrowTopia Ücretli Midir?

Oyunumuz tamamen ücretsiz bir şekilde birçok platformda oynanmaktadır. İsterseniz bilgisayar isterseniz de mobil üzerinden bağlanarak farklı hesaplardan da oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde hızlı bir gelişim sağlamak amacınızsa ek paketlerden faydalanabilirsiniz.

GrowTopia Oynanabildiği Platformlar Neler?

Oyunumuz birçok platform üzerinden oynanabilmektedir. Nintendo Switch, Xbox One ve Play Station 4 sürümleri 18 Temmuz 2019’da yayınlandı. Android sürümü 30 Kasım 2012’de, İOS sürümü 11 Ocak 2013’te kullanıcılara sunuldu. Oyunun Windows ve MAC OS sürümü İOS ile aynı tarihlerde yayınlanmıştır. Oyun en çok android sürümünde popülerdir.

GrowTopia Nasıl Oynanır?

Growtopia her şeyin ağaç ve tohumlardan oluşabileceği bir MMO online sandbox oyunudur. Oyunda elde edilebilecek başarılar ve tamamlanabilecek kahramanlık görevleri bulunmaktadır. İlk defa oyuna başlıyorsanız ilk önce karşınıza ipuçları içeren bir kılavuz kitabı düşer. Bu kitaptan gerekli kavram ve yapılacak şeyler öğrenebilirsiniz. Oyuna başlarken İngiliz anahtarı ile başlarız ve ağaçları kırmak için tabii ki yumruklar. Ardından size verilen görevler ile birlikte ilerleme kaydedilerek kendi dünyanızı geliştirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*