Göğüs Estetiği Sonrası Masaj Yapımı

göğüs estetiği sonrası masaj, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Son zamanlarda sağlık sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı insanların imkânları büyük derecede artış göstermiştir. Fiziksel özelliklerinin uygun ölçülerde olması her kadın için önemli bir durumdur. Fakat ne yazık kimi kadınların vücut ölçüleri istedikleri gibi değildir. Bu durum da vücut şeklinin orantısız görünmesine neden olmaktadır.göğüs estetiği sonrası masaj, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Operasyon sonrası nasıl geçer?

Göğüslerinizin eskisinden daha büyük görünmesini sağlayacak olan ameliyat yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Durumunuza göre doktorunuz sizi aynı gün içerisinde veya bir gün sonrasında taburcu eder. Ameliyat öncesinde kan sulandırıcı ilaçlar almamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda ameliyattan bir süre önce de sigara kullanmayı bırakmalısınız. Sigara kanı sulandırıcı etki yaptığından dolayı ameliyat sırasında sıkıntıya yol açabilir. Göğüs estetiği sonrası masaj konusunda sizlere gerekli bilinçlendirmeyi doktorunuz yoluyla yapacaktır.

Operasyon sonrasında dikkat etmeniz gereken konular nelerdir?

Göğüs estetiği sonrası masaj hakkında sizlere detaylı bilgileri verecektir. Operasyon sonrasında sütyen kullanımı oldukça önemlidir. İlk 2 hafta silikonların vücudunuzla uyum sağlaması açısından oldukça önemlidir. Doktorunuzun tavsiyesine göre ilk hafta içerisinde duş alabilirsiniz. Kendinizi çok zorlayacağınız bir işte çalışmıyor iseniz iş hayatınıza dönmenizde de riskli bir durum yoktur. 6 ile 8 ay içerisinde vücudunuzla uyum sağlayacak olan silikonlar bu süreden sonra tamamen doğal görünecektir. Sizler de vücut ölçülerinizin mükemmel olmasını istiyor iseniz en kısa zamanda alanında uzmanlaşmış bir doktordan randevu alarak isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*