Esenler Sürücü Kursu Fiyatı

sürücü kursu ücretleri, esenler sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Kurs bedelleri, alınacak olan ehliyet belgesinin sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Elbette ki hem kurs kayıt bedeli hem de Maliye Bakanlığı tarafından talep edilen miktarlar da farklı olabiliyor. Yine bu farklılıklar sınıfa göre olabildiği gibi her yıl belirli yasal faiz oranları ile de değişken olarak kullanıcının karşısına çıkıyor. Sizlerde Esenler sürücü kursu fiyatı hakkında tüm detaylı bilgilere özel motorlu taşıt kursları tarafından ulaşabilirsiniz. Bu bilgilerin yanı sıra kurslar ve eğitimler hakkında şunlara yer verebiliriz.sürücü kursu ücretleri, esenler sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

B ve B1 ehliyet farkı nedir?

Bildiğiniz gibi daha önceki yıllarda, otomatik araç kullanmak isteyen sürücü adayları da B sınıfı ehliyetine sahip olması gerekiyordu. Aslında bu bir zorunluluktu. Fakat Milli Eğitim Bakanlığı tarafından değiştirilen yönetmelik sayesinde artık otomatik araç kullanıcılarına B1 sınıf ehliyet imkânı sunulurken, sınavlara manuel araçlar ile girme zorunluluğu ortadan kaldırıldı. Bu sınıf ehliyet belgesi ile artık otomatik araç kullanmak ve sınava otomatik araçlar ile girebilmek mümkün oluyor.

Dezavantajları nelerdir?

Her ne kadar otomatik araç kullanımına uygun olsa da elbette ki bu belge ile manuel bir araç kullanmak mümkün olmamaktadır. B sınıfı ehliyete geçirebilmek için ise tekrar sınava katılmak ve tekrar sınav ücreti ödemek durumu ortaya çıkacaktır.

Tüm diğer detaylara ulaşmak isteyenler ve Esenler sürücü kursu fiyatı hakkında detayları öğrenmek isteyenler sürücü kurslarımız ile iletişime geçebilirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*