ENDÜSTRİYEL ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER

elektrikli süpürge, endüstriel süpürgeler

Dünyanın en büyük temizlik makineleri üreticisi olarak Karcher, dünyanın her yerindeki müşterilerine profesyonel temizlik ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirmektedir. Profesyonel temizlikte zamanın ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan Karcher, özellikle endüstriyel alandaki müşterilerine zaman açısından fazlaca değer katan ürünlere odaklanmaktadır. Üstün teknolojisi, ergonomik tasarımları ve yüksek performanslı ürünleri ile her türlü ihtiyaca özel temizlik çözümleri sunarken çevre dostu olan sistemleriyle de kaynaklardan ve enerjiden tasarruf sağlar. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunan Karcher, onların da işlerine odaklanmalarına yardımcı olur.elektrikli süpürge, endüstriel süpürgeler

Endüstrinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere yüksek emiş gücüne sahip Karcher Endüstiyel Islak – Kuru Elektrik Süpürgeleri, uygun aksesuarlar sayesinde sıvıları ve endüstriyel alandaki yanabilen tozları kolayca toplar ve temizler.

Ağır İşlerde Kullanılmak Üzere Tasarlanmışlardır

Karcher, üstün teknolojiye sahip makineleri ile temizlik alanının uzmanı olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Endüstriyel Islak – Kuru Elektrik Süpürgeleri üç fazlı değişkenle aralıksız kullanım için idealdirler. Karcher üç fazlı olan Islak – Kuru elektrik süpürgelerinin performansı hiç düşmez. Üç farklı operasyon seçeneği bulunur ve aralıksız kullanım için özel dizayn edilmişlerdir.

Extra Vakumlama Bulunur

ATEX Zone 22, M ve H sınıfı tozlardan, patlamaya karşı koruduğu test edilen endüstriyel süpürgelerdir. Sağlığı tehdit eden bu zararlı tozlara karşı etkili vakum gücüyle maksimum yarar sağlar.

Orta Sınıf Endüstriyel Elektrikli Süpürgeler

Bu makineler iki veya üç by – pass motor ve yan kanal kompresörleri ile çok yönlü ve fonksiyonlu endüstriyel temizlik sağlarlar. Özellikle güçlü ve yapışkan materyaller için Özel filtreleri bulunur.

Kompakt – Vakumlu Endüstriyel Elektrikli Süpürgeler

Bu makineler kompakt ve kolay saklanabilirler. Fazla yer kaplamayan pratik endüstriyel elektrik süpürgeleridir. 3 vardiyalı operasyonlar için tek yan kanal kompresörlü makineler uygundur.

Kompakt – Endüstriyel Vakumlu Elektrikli Süpürgeler

Karcher Endüstriyel Elektrik Süpürgelerinde IVC Serisi, yüksek manevra kabiliyeti, ergonomik tasarımı ve sabit bir ana gövdesi ile mükemmel bir şekilde dizayn edilmişlerdir. Modern ve otomatikTact filtre temizleme sistemine sahiptiler.

Sıvı ve Talaş Vakumlamalı endüstriyel Elektrikli süpürgeler

Tüm beklentileri sağlayan yüksek emiş gücüne sahiptirler. Uygun aksesuarlı Karcher Islak – Kuru Elektrik Süpürgeleri ile, endüstri alanında sıvıları ve yanıcı tozları bile vakumlayabilir kolayca halledebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*