En İyi Eşarp Modelleri

eşarp modelleri, eşarp fiyatları

Tesettür giyim, son yıllarda pek çok bayanın tarzını yansıtırken, elbette ki başörtüleri, eşarplar ve şallar beraberinde kullanılan aksesuarlardan olmaktadır. Günümüzde bu sektörde pek çok firma tüketicilere ürünlerini sunarken, model ve renk seçenekleri arasından seçimler yapabilmek oldukça kolaydır. Genel olarak tesettür giyim için tercih edilen koyu renk tonları, En iyi eşarp modelleri için dizayn edilirken, üzerinde desenler ve diğer süslemeler de kendini gösterebilmektedir. Yine en şık eşarp modellerinde bulunan püskül detaylar da göze çarpan özellikler arasında yer alıyor.eşarp modelleri, eşarp fiyatları

Püsküllü eşarp modelleri

Standart modellerin yanı sıra dolaplarınızda yeni modellere de yer vermek istiyorsanız, En iyi eşarp modelleri arasında püskül detaylarına da yer verebilirsiniz. Eşarp uçlarında bulunan püsküller, eşarbın ana kumaşından olabildiği gibi ekleme olarak da tercih edilebilir. Yine püskül uçlarında farklı aksesuarlar olarak, metal aksesuar, boncuk, inci, taş ya da sim süslemeler şıklık kazandırabileceklerden olacaktır. Tüm bu modellere farklı farklı markalar dahilinde farklı fiyatlar kapsamında ulaşabilmeniz kesinlikle mümkün olacaktır.

Varaklı eşarp modelleri

Düz ve tek renk modellerden tercihler yapmak istemiyorsanız, bu durumda çok eski dönemlerde de bir hayli tercihlerden olan varaklı modellere göz atabilirsiniz. Varak desenli açık ya da koyu tonlara sahip eşarp modelleri de yine günümüzün tercihleri arasında yer alıyor.

Piramit eşarp modelleri

İsmini oldukça çok duyuran bir model olan piramit eşarplar, en şık modelleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 2017 sezonunda, en yeni kreasyonlar ile açıklanan eşarplar da yine en şık desen ve süslemeler kendini göstermektedir.

Koyu eşarp modelleri

Seçimlerinizde daha çok koyu tonlara yer vermek istiyorsanız, siyah, kahve, lacivert gibi renk seçenekleri ile pek çok eşarp modeli tasarlanmış olacaktır. Yine En iyi eşarp modelleri için, üzeri sim süslemeli, gümüş taş işlemeli modeller de tercihlerinizden olabilir.

Abiye modelleri

Abiyeler ile tamamen bir uyum içerisinde olan broş detaylara yer verilmiş, kıvrım detaylı eşarp modelleri de en gözde hale gelmenizi sağlayabilir. Bahsettiğimiz tüm bu modellere, görsel öğeler tarafından ulaşarak, kendinize ve ten renginize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*