Büyük Beden Şık Tunikler

büyük beden tunikler, büyük beden tesettür tunik, tesettür tunik modelleri

Her ne kadar eski yıllarda büyük beden olan bayanlarımız için sadece tek tip modeller bulabilmek mümkün olsa da artık tekstil ve kıyafet sektöründe yaşanılan gelişimler ile birlikte normal bedenler gibi yüzlerce farklı renk ve modeller bulabilmek mümkündür. Sizlere bu yazımızda, büyük beden tunik modelleri hakkında çeşitlere yer verecek olurken, tesettür öncüsü firmalar ve markalar dahilinde seçimler yapabilirsiniz.büyük beden tunikler, büyük beden tesettür tunik, tesettür tunik modelleri

Viskoz tunikler

Viskoz ve polyester kumaş karışımı olarak üretilen bu modeller de, oldukça şık bir kombin yakalayabilmeniz mümkündür. Tayt ya da pantolon ile mükemmel bir uyum sağlayabileceği gibi yine tek başına da kullanılabilir. Genel olarak yırtmaçları olmayan modeller tek başına bir kıyafet olurken, yandan tek ya da çift yırtmaçları olan tunik modelleri de tayt ve pantolonlar ile birlikte kullanılması mümkün olmaktadır.

Triko tunikler

Elbette ki yine büyük bedenlere uygun olan büyük beden tunik modelleri arasında, triko ürünlerde yer alıyor. Daha çok sonbahar ve kış koleksiyonlarına uygun olarak üretilen bu modeller de yine yırtmaçlar dikkat çekiyor. Bazı modellerde ön kısımda yer alan yırtmaçlar olduğu gibi genel olarak yandan yırtmaçlar tercih ediliyor. Elbette ki sade tasarımlar bulabilmeniz daha kolay. Fakat bunun yanı sıra fermuarlı, düğmeli ya da diğer inci, boncuk, taş süslemeli ürünler de seçimleriniz arasında olabilir.

Gömlek tunik modelleri

Kareli gömlek tasarımı ile tunik şeklinde tasarlanan bu kıyafetler, mükemmel seçimlerden olabilir. Yine kış ve yaz sezonu için tercih edilebilecek bu ürünlerde, standart seramik gömlek düğmelerinin yanı sıra büyük düğmeli ürünlerde bulabilirsiniz. Bunlardan başka olarak ise kemer detayına yer verilmiş gömlek tunikler de günümüzün tercihlerinden olmaktadır.

Trend tunikler

Yılın trendleri arasında, kırçıllı tunik modelleri yer alıyor. Gri ve siyahın tonlamaları ile birlikte dizayn edilen bu modeller gayet şık ve gösterişli. Yaka kesim detayı olarak genel olarak yuvarlak yaka tercih edilirken, bunlar bisiklet, sıfır yaka olduğu gibi V yaka ve balıkçı yaka olarak da seçimlere kolaylık sağlayabiliyor. Bu modeller hakkında tüm detaylar için görsel arşivden yardım alabilir, büyük beden tunikler arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*