Burun Estetiği Fiyatları

burun estetiği, burun estetiği fiyatı, burun estetiği yapımı

Hastalık durumlarda uygulanır bunlardan biride nefes alma zorlugudur.Burunda eğrilik oluşur. Bu burunda eğrilik doğuştan, ya da sonradan da olan bir durumdur. Kişide nefes darlığı varsa, burnunun şeklide düzeltiliyor. Ama ameliyattan önce hasta endoskopik muayeneye girer. Hastanın fotoğrafları çekilir. Ameliyattan önce ve sonra burnun halleri hastaya gösterilir. Ve tetkikler yapılır. Amelliyat sırasında hastanın nefes alıp verme problemi çözülerek müdahale edilir. Burnun boyutu ve şekli değiştirilir. Burun ucu yeni şeklini alır. Burun deliklerini küçültürler. Burun içinde olan kesikler kapatılır. Bir hafta kalacak olan plastik atel koyulur.burun estetiği, burun estetiği fiyatı, burun estetiği yapımı

Ve böylece burun estetiği ameliyatı başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Bu ameliyat sonrasında tampon koyulmaz. Burun estetiği ameliyatı genel anestezi adı altında yapılır. Ameliyatın ortalama iki, iki buçuk sürdüğü söyleniyor. Burun ameliyatlarında başarı değişkendir. Hastanın yaşı, yaranın iyileşmesine vücudun verdiği olumlu, ya da olumlu tepkiye bağlıdır. Hastanın yüzü ile orantılı, doğal ve nefes alma problemi ortadan kaldırılan burun, sağlıklıdır ve güzel görünüyor demektir. Daha önce burun estetiği geçirmiş olsanızda, burnunuzu beğenmiyorsanız, başka  bir yöntem daha var. Bu yönteme burun revizyon yöntemi denir. Burun şeklini bozan şikayetler bu yöntem ile son bulması sağlanır. Burundaki eğrilik bu yöntemle düzeltilir. Yani, yüze göre yeniden bir burun şekli verilir.

Eski ameliyattan bir yıl, ya da iki yıl sonra bu yöntem uygulanıyor. Bu yöntem ortalama üç saat sürmektedir. Bu yöntemde genel anestezi olarak yapılıyor. Diğer burun estetiği ameliyatlar sonrasında görülen hafif morluk, şişlik, ağrı vardır. Ve yüze soğuk uygulanır. Plastik atel ve bantlar yedinci günde çıkarılıyor. Bu yöntemden yaklaşık yedi gün sonra normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Eğer sağlığınız bozuyorsa, burnunuzu yaptırabilirsiniz. Burun estetiği fiyatları hastaneye ve doktora göre değişiyor. Burun estetiği fiyatı ortalama iki bin tl ve on bin tl arasında değişiyor. Fiyat konusunu doktor ile konuşacaksınız. Ancak o zaman sağlıklı bir fiyat öğrenebilirsiniz. Sadece sağlık için değil, eğer istenirse güzellik içinde burun estetiği ameliyatı olabilirsiniz. Önemli olan maddi durumunuz iyi olması ve ameliyata hazır olmanızdır. Diğerleri sadece ufak detaylardır. Eğer yaptırırsanız, burun estetiği ile güzel ve doğal duran bir buruna sahip olursunuz. Güzel olmak sizin elinizdedir. İmkanlarınız varsa neden kullanmayasınız ki?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*