Bölme Duvar Nasıl Yapılır?

bölme duvar yapımı, bölme duvar yaptırma, bölme duvar uygulamaları

Her ofisin farklı ölçüleri vardır. Her ölçüye göre bölme duvar nasıl yapılır? Yeni yapılarda hemen hemen aynı olan tavan zemin aralığı eski yapılarda tavan aralıkları yerden çok yüksek olduğundan ölçümlerin iyi yapılması gerekir. Experimizin gelip incelediği alanınız için gerekli ölçüler en ve boy olarak alınarak fabrikalarımızda imalatı başlatılır. İmalat bitiminde getirilecek olan profiller kurulumu ile ana bölmelerin yerleri belirlenir. Ara seperatörler yardımı ile birbirine eklenen profiller öncelikle yatay ve dikey olarak kullanılacak profillerin uygulaması ile başlanır. Hazırlanan çerçeveler eğer köşelerde geçerek oda konumunda yaratılmak istenilen alan isteniyorsa köşe bentlerin yerleştirilmesi gerekir. Bunlar sadece birbirine geçmeli uygulamalardır. Sabitlik güvenliği fabrikalarda denetlenerek yapılanmaya hazırlanmaktadır. Yapılacak bölmeler dikey profillerin yardımı ile görünen bir hal almaktadır. Yere yalıtım için kullanılan taş yünü serilmesi ile dikey sütunlar yerleştirilir. Yerden gelebilecek nemlenmeyi bu yolla önleyebilirsiniz. Köşeler hazır temin edilen köşe bantlarının geçirilmesi ile doksan derecelik bir açı alınarak sabitlenir. En son aşama yüzeye yerleştirilecek olan cam veya modüler kullanım süslemeleridir.bölme duvar yapımı, bölme duvar yaptırma, bölme duvar uygulamaları

Farklı bir seçenek olarak uygulanabilecek cam cama uygulamalarında profiller bulunmamaktadır. Camlar büyük paketler şeklinde temperli cam seçeneği ile birbirine köşelerden yapıştırılarak montelenmektedir. Tek ve çift camlarda kullanılan bu sistem maksimum şeffaflık ve ışık girme kalitesini yükseltecektir. Burada risk olarak düşünebileceğiniz tek şey zemindeki eğrilikler olacaktır. Bu yüzden uygulamaya geçilmede önce zeminin kayganlığı ve eğrilikleri düşünülerek zemin yoklaması yapılmalıdır. Çağrı İnşaat yapmış olduğu işlerde sizin fikirlerinizin yanında zeminin uygunluğunu ve bu uygulamayı taşıyabilir olup olmadığını da kontrol etmeden işine başlamaz. Ofislerin işine yarayışlı olacak sistemlerin kullanımını sağlayacak olan firmamız hesaplı ürünleri ile kurulumları servisine yaptırmaktadır. Kapı seçeneği kullanmak istediğiniz odalar için aynı ölçülerde ve aynı kimlikte olacak kapılar imal edilmektedir. Kilit sistemli, kolay açılıp kapanabilen klasik kapıları yanında sürgülü ve otomatik kapı seçenekleri de mevcuttur.

Bölme duvar nasıl yapılır? Koridorlarınızda, boş alanlarınızda, karanlık kalmış bölümlerinizde, girişlerinizde son derece kullanışlı olacak bölmeler için tercih yapmak oldukça zor. Bu konuda ihtiyacınız olanı bilmek seçim yapmak da kolaylık sağlayacaktır. Ofislerde akvaryum gibi sadece camlı bölmeler istemiyorsanız modüler sistemler ile de farklı alanları camla uygulanabilen bölmeler yaptırabilirsiniz. Çağrı İnşaat katkıda bulunacağınız yeni iş alanlarınızda performansınıza etki edecek işlerini anında yapmaktadır. Tasarımları ofis gerginliğini alacak ve müşterilerinize yumuşamış ortamlar olarak sunulacaktır. İş konuşulma aşamasında yalnız olduğunuz bilmek bazı konuları açabilmekte etkili olacak konumlandırmalar yapacağınız işin aktivasyonunu etkileyecektir. Cam giydirme olarak biline renkli cam tekniği kendi tanıtımınız kendiniz yapabileceğiniz ya da renklenmeye uygun alanlarınızda istediğiniz rengi kullanabileceğiniz tasarımlar mevcuttur. Yaşamı iş alanlarında daha yoğun yaşayanlar için birlikte karar verelim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*