Bakırköy Liposuction Merkezlerinin Fiyatları

bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

Liposuction ameliyatı genellikle, diyet ve egzersizle vücuttan atılamayan yağların alınması işlemidir. Liposuction ile karın germe ve popo incelmesi mümkün olabilir. Ve bu işlem artık klasik liposuction ile değil, daha teknolojik yöntem olan lazer liposuction ile yapılmaktadır.bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

Liposuction ameliyatı nasıl yapılır

Liposuction ameliyatı tam teşekküllü bir hastanede yapılmalıdır. Ameliyat süresi 1,5-2 saat arasında değişmektedir. Bu ameliyat kesinlikle ölüm riski taşımamaktadır. Ameliyatın amacı yağları almaktan ziyade yağ hücrelerini almaktır. Yağ hücrelerinin alınması ile de kalmayıp, cilde girginlik görünümü kazandırır.

Liposuction ameliyatı bir zayıflama yöntemi değildir. Birçok hasta ameliyat sonrası kilo vermiş olmayı ve fit görünmeyi ister. Fakat bu ameliyat bir zayıflama işlemi değil, zayıfladıkça ortaya çıkan yağların cerrahi operasyon ile alınmasıdır.

Fiyatları

Bakırköy liposuction merkezlerinin fiyatları, hastanın durumu ve doktorun seçimine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan imkânlar, odanız gibi durumlar da fiyatlarda değişmeye yol açacaktır. Ayrıca yağ alınacak bölge ve alınacak yağ miktarı da fiyatı belirlemektedir. Bu yüzden net bir fiyat mümkün değildir. Daha detaylı bilgi almak ve muayene olmak için doktorunuzla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Doktorunuzla görüşmenizde ameliyatı birlikte planlayabilir, size uygun fiyatı çıkarabilirsiniz.

Bütün bu konular hakkında ve Bakırköy liposuction merkezlerinin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için, 0212 939 19 59 numaralı telefonu arayabilir, dilerseniz web adresinden randevu alabilir, dilerseniz de İncirli Cad. Limon Çiçeği Sokak. No.1 Bakırköy/İstanbul adresine giderek doktorunuzla yüz yüze görüşebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*