Bakırköy Karın Germe Estetiği Sonrası Masaj Uygulaması

karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

Karın germe operasyonları son yıllarda ülkemizde de sıklıkla uygulanan bir estetik operasyon halini almıştır. Özellikle hareketsiz yaşamından, düzensiz ya da sağlıksız beslenmesinden, doğum sonrası verilemeyen kilolardan ya da kilo verdikten sonra vücudunda oluşan çatlaklardan şikâyetçi olan herkesin başvurabildiği karın germe estetiği operasyonunda Bakırköy karın germe estetiği sonrası masaj uygulaması iyileşme sürecini doğrudan doğruya etkileyen önemli bir işlemdir.karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

İyileşme sürecinin kısalması

Vücudunuzda özellikle karın bölgesinde oluşan bölgesel yağlanmalardan bir çırpıda kurtulmanıza olanak tanıyan karın germe operasyonu sonrasında karın bölgenizin aşırı zorlanması operasyonun iyileşme sürecini olumsuz etkiler. Bu nedenle doktorlarımızın önerisi dâhilinde operasyon sonrasında ağır yükler taşımak ya da vücudun zorlanmasına neden olacak hareketler ve egzersizler yapmak kesinlikle bırakılmalıdır. Bunun yerine size sunulan Bakırköy karın germe estetiği sonrası masaj uygulaması karın bölgenizin ameliyat sonrasında alacağı fit şekli sağlamada önemli rol oynamaktadır. Karın bölgesinde ameliyat sonrası oluşan olumsuzlukları ortadan kaldıran bu masajlar ile siz de kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Düzenli masaj ile rahatlayın

Özellikle doğum sonrası verilemeyen kilolar için ideal olan karın germe estetiğinde, karın bölgesinin tam anlamıyla fit bir görünüm kazanması vücudun tepkisine bağlı olmakla birlikte aylar sürebilmektedir. Bu çerçevede iyileşme sürecinin tam anlamıyla verimli şekilde geçirilmesi ve operasyonun etkilerinin maksimum seviyede gözlenebilmesi için doktorlarımız tarafından size önerilen egzersizlerin yanı sıra düzenli şekilde masaj yaptırmanız durumunda iyileşme sürecinizin hızlandığını sizler de fark edeceksiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*